Pojištění spoluúčasti
Dnes v poledne jsem uplatňoval škodu za prasklé čelní sklo v JARu u Xcover, který mám přes Revolut. Ve 21.30 mi přišel email, že škoda je schválena a ať zadám číslo účtu. Do 2 minut od zadání, mám peníze na účtu. 😳 Kéž by takhle plnila každá pojišťovna....